Model: Anouk
Reviews bekijken
Reviews bekijken
Leverdatum: selecteer eerst een kleur en/of maat
€ 126,81
€ 104,80 excl. BTW
Veiligheidsklasse | S3 |
Buitenzool | GripForce® Easy Twist |
Voering | Hydro-Tec® Antibacterieel Silver |
Gewicht/Paar (gram) | 808 |
Tussenzool | PU |
Antislip | SRC |
Materiaal | Microfiber |
Artikelnummer | EMM-946516 |
The ladies sculpted safety shoe.
Een aantrekkelijke, vrouwelijke schoen. Hoe hard de ondergrond ook is, het draagcomfort van Anouk blijft subliem. Voorzien van Emma's unieke Hydro-Tec® technologie die vocht direct absorbeert en afvoert. Anatomisch ontworpen en gevormd naar de vrouwelijke voet. Dankzij de speciale "sticky grip" zool sta je zelfverzekerd in je schoenen op allerlei soorten ondergronden. Dit is een schoen waar je op blijft doorgaan, de hele dag.
Ik waardeer het zeer dat ik de schoenen mag aanpassen en gratis retourneren. Veiligheidsschoenen moeten goed zitten. Emma/rocky grijs ontdekt in 2008, en heeft mij 13 jaar goed gediend. De volgende wordt dus ook een Emma,maar model Anouk ondanks dat mijn werkgever met een ander merk contract heeft. Deze merk is niet te toppen! Bedankt Emma!
snelle levering kwalitatief een uitstekend product
Helaas waren de schoenen te klein en duurde het voor mij iets te lang wanneer een maat groter voorradig was.
Emma schoenen zijn gewoon goed en doen waar ze voor gemaakt zijn. Veilig en goede pasvorm.
omdat mijn eerste paar ook van Emma, Anouk waren, super waren bevallen, heb ik wederom gekozen voor precies dezelfde schoenen. Want waarom niet... worden intensief gebruikt: 4 dagen per week. Ik kan zeker weer ruim een jaar veilig werken, zonder uit te glijden op vochtige/natte vloeren. En ze lopen ( na inlopen natuurlijk) heerlijk